Sprzedaż gruntów inwestycyjnych

Nasze biuro nieruchomości pośredniczy w sprzedaży działek z przeznaczeniem inwestycyjnym. Grunty takie muszą spełniać określone wymogi, aby mogły być zagospodarowane pod działalność przemysłową i komercyjną, dlatego tak ważna jest ich lokalizacja oraz parametry. Prowadzimy sprzedaż gruntów przemysłowych, które są sprawdzone pod kątem prawnym i dopuszczone do budowy obiektów przemysłowych zgodnie z dokumentacją planistyczną. Swoją działalnością obejmujemy całe województwo pomorskie, dzięki czemu prowadzimy sprzedaż gruntów przemysłowych znajdujących się w dogodnych lokalizacjach miast Gdynia, Gdańsk, Sopot oraz pobliskich miast. Jeżeli interesuje Państwa sprzedaż działek inwestycyjnych w dowolnym obszarze Trójmiasta lub Pomorza, nawet na nietypowym terenie, chętnie podejmiemy się tego zadania.

Sprzedaż działek inwestycyjnych – pomorskie

Mamy doświadczenie w pośrednictwie przy transakcjach związanych ze zbywaniem gruntów i obiektów przemysłowych, które wyróżniają się niestandardowymi parametrami. Oferujemy sprzedaż działek inwestycyjnych, które są łatwe do zagospodarowania i spełniają określone warunki wymagane prawem. Taki zakup to duża inwestycja, dlatego szczególną wagę przykładamy do tego, aby oferowane grunty były zgodne z Państwa oczekiwaniami oraz wpisywały się w założenia projektowe inwestycji. Prowadzimy sprzedaż gruntów inwestycyjnych, świadcząc dodatkowe usługi na każdym etapie współpracy, takie jak:

  • doradztwo w wyborze działki,
  • prowadzenie działań reklamowych, aby sprzedaż gruntów inwestycyjnych była jeszcze skuteczniejsza,
  • załatwianie formalności prawnych i reprezentowanie klientów w urzędach,
  • czynny udział w negocjacjach,
  • opracowanie umowy, która zabezpiecza interesy obu stron transakcji.

Na nasze usługi składa się sprzedaż obiektów przemysłowych oraz sprzedaż działek inwestycyjnych, dzięki czemu doskonale orientujemy się w potrzebach naszych klientów. Pomożemy Państwu także w wyborze najkorzystniejszej opcji finansowania oraz doradzimy, który grunt sprawdzi się w przypadku planowanej inwestycji. Zapraszamy do współpracy.

Kliknij Tutaj, aby sprawdzić nasze oferty.