U nas Państwa nieruchomości szybko znajdą nabywcę lub najemcę.

PBA NIERUCHOMOŚCI - właściciel marki „KOZŁOWSKI-NIERUCHOMOŚCI.pl” jest firmą rodzinną działającą na pomorskim rynku nieruchomości od 1996 roku. Wieloletnie doświadczenie na rynku nieruchomości i umiejętność nawiązywania trwałych relacji z klientami to gwarancja Waszego sukcesu.

Przyjmiemy do swojej bazy ofert domy, mieszkania, biura, magazyny, lokale, obiekty, działki budowlane, grunty komercyjne. U nas Państwa nieruchomości szybko znajdą nabywcę lub najemcę. najlepszym przykładem jest nieustanny brak ofert. (przykład: na przełomie stycznia i lutego sprzedajemy trzy domy, a w marcu pięć działek budowlanych).

Kontakt do nas e-mail: biuro@kozlowski-nieruchomosci.pl

Oferujemy obsługę wszystkich typów transakcji - sprzedaż, kupno, wynajem na rynku tzw. mieszkaniowym jak i komercyjnym. Wszystkie nieruchomości znajdujące się w naszej ofercie sprawdzone są pod względem merytorycznym i prawnym.

Nad bezpieczeństwem transakcji zawsze czuwa doświadczony agent z wieloletnią wiedzą i doświadczeniem. Zgłaszając nam nieruchomość lub potrzebę jej znalezienia gwarantujemy wszechstronne doradztwo, dzięki czemu Wasza nieruchomość będzie się wyróżniała na tle innych konkurencyjnych nieruchomości.

Nasze wynagrodzenie ustalane jest każdorazowo indywidualnie, a jego wysokość będzie zależna od zakresu obowiązków i stopnia skomplikowania sprawy, czy okresu trwania umowy najmu czy dzierżawy.